بلوک اسفنجی

By   دسامبر 1, 2021

بلوک اسفنجی

بلوک اسفنجی به نسل جدید بلوک های سیمانی سبک گفته میشود که از مواد سیمان – پودر الومینیوم – سیلیس – آهک تشکیل شده است . همانگونه که از اسمه این بلوک مشخص می باشد به دلیل شکل اسفنجی که دارد آن را به این نام میشناسند و علت اسفنجی بودن این بلوک ها پودر الومینیوم موجود در آن است چرا که زمانی که در کارخانه تولید بلوک اسفنجی متریال بلوک را آماده میکنند به آن پودر آلومینیوم اضافه میکنند و بعد داخل قالب میریزند تا بپزد این پودر آلومینیوم باعث میشود که بلوک های تولید شده متخلخل شوند وحالت اسفنجی پیدا میکند. بلوک زن اتوماتیک

این قابلیت بلوک های اسفنجی باعث عایق شدن این بلوک ها می شود و از هدر رفتن انرژی های داخل سازه ی ما جلوگیری میکند. بلوک اسفنجی جز بهترین مصالح برای ساخت و ساز می باشد که علاوه بر اینها وزن مخصوص پایینی دارند و همچنین از مقاومت فشاری بالایی برخوردار میباشد از آنجایی که سبک سازی یک امر مهم در ساخت و ساز است در هنگام استفاده از این بلوک ها باعث می شود بار مرده ساختمان کاهش پیدا کند ومقاومت سازه در مقابل بلایای طبیعی همچون زلزله افزایش پیدا کند.

ابعاد بلوک اسفنجی

بلوک های اسفنجی دارای ابعاد ۶۰۲۰۱۰-۶۰

۲۰۱۵-۶۰۲۰۲۰-۶۰۲۰۲۵ میباشد. بخاطر ابعاد بزرگ این بلوک ها سرعت کار با این بلوک ها 5 برابر دیگر مصالح موجود در بازار می باشد و چونکه این بلوک ها دارای سطح صاف و یکدستی می باشند دیگر نیازی به لایه ی گچ و خاک نداریم بنابراین هزینه ها کاهش پیدا میکند. این بلوک ها دارای این قابلیت می باشند که براحتی سیم کشی و لوله کشی ها را داخل این بلوک ها طراحی کرد و گزینه ی بعدی اینکه ضایعات در این بلوک ها درحد صفرمیباشد در نتیجه کار با این بلوک ها راحت وخیلی هم مقرون بصزف تر از دیگر مصالح موجود در بازار می باشد.

فروش دستگاه بلوک زن اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *