خرید و فروش گوشت انسان در چین

By   آوریل 16, 2015

خرید و فروش گوشت انسان در چین

رسانه های چینی امروز از دستگیری مردی آدمخوار خبر دادند كه علاوه بر خوردن گوشت قربانیانش بقیه آن را در بازار به جای گوشت بوقلمون فروخته و چشمانشان را در شیشه های الكل به یادگار نگه می داشت.بلوک زنی بلوک زن بلوک زن بلوک زنی دستگاه بلوک زن بلوک زنی بلوک زن بلوک زنی بلوک زن

ژانگ یونگ مینگ 56 ساله ، یك مرد روستایی ساكن استان یونان در جنوب غربی چین اواخر ماه آوریل و در چارچوب تحقیقات در مورد قتل یك جوان 19 ساله توسط پلیس دستگیر شد.پلیس در بازرسی خانه این مرد تلفن همراه و كارت بانكی جوان مقتول را كشف كرده است در عین حال، ماموران پلیس در بازرسی بیشتر خانه ژانگ  بقایای اجسادی را كه قطعه قطعه شده بودند پیدا كرده اند.

اخیرا 17 نفر در این ناحیه مفقودالاثر شده اند كه برخی از آنها  در فاصله چند صد متری خانه ژانگ سكونت داشته اند.ساكنان روستای  محل زندگی ژانگ به پلیس گفته اند: ژانگ یونگ مینگ یك هیولای آدمخوار است. آنها افزودند، بارها كیسه هایی پلاستیكی دیده اند كه در وردی خانه او به میخ آویخته شده و گاهی  استخوانهای درون آنها قابل مشاهده بوده است.

همچنین پلیس دهها چشم را در داخل شیشه های دربسته حاوی الكل در خانه ژانگ یافته و كیسه هایی حاوی گوشت انسان را كه برای خشك شدن به دیوارهای داخل  خانه  آویخته شده بودند، كشف كرده است. پلیس خاطر نشان كرده است: ژانگ علاوه بر اینكه خود گوشت قربانیانش را می خورده سه سگ خود را نیز با گوشت انسان تغذیه می كرده است.در عین حال، این مرد آدمخوار بقایای گوشت قربانیانش را در بازار محلی به  جای گوشت بوقلمون می فروخته است.پلیس از ارائه توضیحات بیشتر خودداری كرده و اعلام كرددر وقت مقتضی اطلاعات بیشتری را در مورد این مرد آدمخوار به اطلاع عموم خواهد رساند.ژانگ در گذشته به اتهام قتل محكوم شده و مدت 20 سال را زندان سپری كرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *