10 ایده از فضای داخلی و بیرونی خانه با بلوک سیمانی

By   دسامبر 24, 2018

10 ایده از فضای داخلی و بیرونی خانه با بلوک سیمانی

1- بلوک های سیمانی در دکوراسیون داخلی

فضای داخلی همواره یکی از فضاهایی می باشد که معماری در آن نقش به سزایی دارد.لزوم هماهنگی و ایده پردازی در آن می تواند فضای شما را از یه فضای بی روح به فضایی زنده و دلنشین تبدیل نماید.

۲- نیمکت:

نیمکت های فضای سبز معمولا محلی برای استراحت است که در این مقوله علاوه بر داشتن خلاقیت،استفاده از عناصر ساده و کم هزینه نقش به سزایی در بهبود عملکرد آن دارد.عمدتا برای نیمکت های فضای سبز دو ردیف بلوک به انضمام تشک نشیمنگاه توصیه می شود:

۳-نیمکت های بلوکی -چوبی :

این نیمکت از اجزایی نظیر بلوک سیمانی و چوب تشکیل شده است که با توجه به در دسترس بودن اجزای آن،به راحتی می تواند در هر باغچه ای جلوه ای زیبا به آن ببخشد.

۴-گلدان های دیواری

گلدان های دیواری که از بلوک های سیمانی به وجود آمده اند،میتواند علیرغم سادگی،نقش به سزایی در زیبایی و ایجاد حس طراوت در حیاط و یا باغچه شما داشته باشد.

۵-بار سبز با بلوک سیمانی

با یک تکه تخته و چند بلوک سیمانی شما می توانید یک بار سبز را در باغچه و یا حیاط خود تجربه کنید.

۶-گلدان رنگی با بلوک سیمانی

شما می توانید با رنگ کردن خلاقانه  یک بلوک سیمانی،آن را به یک گلدان منحصر به فرد تبدیل کرده و در دکوراسیون خود از آن استفاده نمایید.

۷-جاشمعی جذاب با بلوک سیمانی

با یک نور پردازی زیبا در بلوک های سیمانی از طریق شمع و یا روشنایی های موجود،می توانید علاوه بر روشن کردن محیط،استرس ها و فشار روانی خود را تا حد زیادی کاهش دهید.

۸-طبقه های سبز با بلوک های سیمانی

میتوان با بلوک های سیمانی و تکه هایی از چوب،طبقه هایی برای قرار دادن گلدان های بزرگ و کوچک خود در آپارتمان و یا منزل خود ایجاد کنید و از آن لذت ببرید.

۹- حصار و پارتیشن با استفاده از بلوک های سیمانی

پارتیشن ها و حصار ها همواره در جهت تبدیل یک فضای عمومی به فضای خصوصی نقش به سزایی داشته اند.استفاده از بلوک های سیمانی می تواند علاوه بر اقتصادی بودن،با ایجاد کردن فضاهای پر و خالی،جلوه زیبایی به جداکننده های شما ببخشد.

۱۰-باربیکیو با استفاده از بلوک سیمانی

یکی از عناصری که همواره خانواده ها سعی میکنند از آن در باغات،حیاط ها و منازل خود از آن بهره ببرند،باربیکیو  هست که می توان با استفاده از بلوک های سیمانی،خلق چنین عناصری را بسیار ساده و در دسترس کرد.

فروش دستگاه بلوک زن اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *