گیاهخواری چه بیماری هایی را درمان می کند؟

By   دسامبر 1, 2014

گیاهخواری چه بیماری هایی را درمان می کند؟

اگر تغذیه صحیح خام گیاهخواری یا گیاهخواری که بیشتر آن را مواد خام تشکیل می دهند، داشته باشید بدن فرصت پیدا می کند سمومی را که در بدن تجمع کرده اند خارج کند و بیماری هایی که در نتیجه روش زندگی و تغذیه نادرست به وجود آمده اند بهبود نسبی یا کامل پیدا کنند بلوک زن.   

 

بیماری هایی مثل آرتروزها، آرتروز روماتوئید، آرتروز استخوانی، بیماری های قلبی- عروقی، اضافه وزن، فشارخون بالا، لاغری های ناسالم و حتی دیابت است.

بیماری های قلبی- عروقی حتی در مراحل پیشرفته هم نتیجه بسیار خوبی می دهند؛ حتی دیابت نوع یک می تواند بهبود نسبی پیدا کند. بیماری هایی مانند ریفلاکس، گاستریت و تورم معده هم به سادگی و سرعت با تغذیه سالم از بین می رود. همچنین بیماری کبد چرب نیز با تغذیه درست از بین می رود. دستگاه بلوک زنی اتوماتیک

بنابراین اگر بیماری ها بسیار پیشرفته نباشند، نیروی حیاتی بدن تا حد زیادی تحلیل نرفته باشد و بدشکلی اعضا اتفاق نیوفتاده، مشکلات با روش زندگی سالم و تغذیه صحیح بهبود مطلق یا نسبی پیدا می کند.

وقتی مواد غذایی را به صورت طبیعی بهخ بدن می رسانیم، بخصوص گیاهان، سرشار از مواد ضدسرطان و آنتی اکسیدان ، به بدن کمک کرده ایم. این خود درمانی ممکن است به درمان سرطان در مراحل اولیه کمک کند ولی در مراحل پیشرفته که بیماری به تمام بدن سرایت کرده، شاید بتواند به طولانی شدن مدت زندگی کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *