هلاکت هزار داعشی با خیانت یک سرکرده داعش

By   اکتبر 26, 2014

هلاکت هزار داعشی با خیانت یک سرکرده داعش 

خیانت یکی از سرکردگان داعش در شهر عین العرب سوریه، به هلاکت بیش از هزار تروریست داعشی انجامید.دستگاه بلوک زن قیمت بلوک زن بلوک زن دستگاه بلوک زن بلوک زنی بلوک زن

نام یکی از سرکردگان فراری این گروه و زیان های وارده به داعش به خاطر این فرار؛ و تدابیر اتخاذ شده برای حفظ سرکردگان و پایگاه های داعش در برابر حملات هوایی گسترده ائتلاف بین المللی افشا شده است بلوک زنی.

به گفته سایت خبری الحدث نیوز، در یکی از نوشته‌های این صفحه آمده است:  ابو احمد علی عبد  از همراهان ابو بکر البغدادی رهبر داعش که اسرار زیادی از این گروه و مواضعش را می دانست، ناپدید شده است.

در ادامه این مطلب می خوانیم: البغدادی تدابیری فوری به منظور تغییر مواضع و انبارهای سلاح و جست و جو برای یافتن این سرکرده ناپدید شده اتخاذ نموده است.

بنا بر آنچه در این صفحه ذکر شده، احتمال دارد فرد مزبور اسرار داعش را به ائتلاف بین المللی فروخته و سپس فرار کرده باشد؛ امری که باعث شده حملات هوایی نیروهای ائتلاف دقیق تر شود.

در یکی دیگر از مطالب این صفحه که "خبر موثق" نامیده شده، آمده است: سرکردگان داعش پس از هلاکت هزار کشته داعشی در عین العرب – که عمدتا از اتباع خارجی هستند- از صدور دستور عقب نشینی تاکتیکی و تدریجی سخن می گویند

دستگاه بلوک زنی اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *