مشخصات فنی بلوک سیمانی کارا

By   می 13, 2020

مشخصات فنی بلوک سیمانی کارا

بلوک های تولید شده در کارا بلوک منطبق با استانداردهای ملی و بین المللی می باشد. این بلوک ها علاوه بر آزمایش در آزمایشگاه مستقر در کارخانه به تایید آزمایشگاه های همکار سازمان ملی استاندارد و مرکز تحقیقات نیز رسیده است که کلیه مدارک،مستندات و نتایج آزمایش ها قابل ارایه به مشتریان عزیز می باشد.

مزیت های بلوک سبک کارا

واحد کنترل کیفیت بلوک سبک کارا  با نظارت مستمر خود بر کیفیت بلوک سیمانی تولید شده در این مجموعه توانسته اسا کیفیت بالای محصولات را تضمین کند و همین مسئله باعث کاهش هرگونه شکستی و دور روز در بلوک های سیمانی شده است که این ویژگی به همراه رعایت سایر الزامات استانداردها توانسته است رضایت مشتریان را به همراه داشته باشد نظارت مستمر آزمایشگاه مستقر در محل کارخانه  بلوک سیمانی کارا بلوک  و  کنترل تمامی مراحل فرایند تولید بلوک بلوک های سیمانی کارا را نسبت به سایر محصولات متمایز می کند.

نقات قوت بلوک سیمانی کارا

استفاده از ماشین آلات مدرن و روز تولید بلوک سیمانی و به کار گیری نیرو متخصص و مجرب جهت بلوک سیمانی در کارا بلوک تولید اسمی این مجموعه را جهت رفع نیاز مشتریان، بالا برده است.

کارا بلوک جهت تولید بلوک پوکه ای  از مرغوب ترین پوکه ی طبیعی و معدنی از بهترین معدن تبریز و بستان آباد جهت تولید بلوک سبک استفاده می کند همچنین بلوک هاس سنگین این مجموعه از جمله بلوک سنگین 20*20*40 که بیشترین کاربرد در دیوارچینی باغ ها و ویلا ها را دارد از مرغوب ترین شن و ماسه معادن شهریار تولید می شود.

ویژگی ها

مقاومت بالا

مرقون به صرفه

عایق صوت

عایق حرارت

وزن کم

سهولت در اجرا

اجرای سریع

حمل آسان

دوستار محیط زیست

کاهش پرت مصالح

کاهش مصرف انرژی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *