مزایا بلوک سبک کارا

By   می 4, 2020

مزایا بلوک سبک کارا

در تولید بلوک سبک کارا از بهترین و سبک ترین پوکه های استخراج شده از دل کوه های سهند با دانه بندی مناسب مطابق با استاندارد های سازمان استاندارد ملی ایران  استفاده می گردد. بلوک کارا از نوع بلوک استاندارد و دارای تاییدیه مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی می باشد.

وزن کم بلوک سبک
وزن این بلوک ها با ابعاد برابر 30 درصد از بلوک سفالی و 60 درصد از بلوک سیمانی کمتر بوده و با توجه به وزن مخصوص فضایی حدود500 تا 600 کیلو گرم در متر مکعب باعث کاهش بار مرده ساختمان شده  ودر نتیجه (با اعمال این ویژگی در امر طراحی سازه)تغییر اساسی در هزینه های تمام شده ساختمان اعمال می شود.

فروش دستگاه بلوک زن اتوماتیک

عایق صوتی و حرارتی بلوک سبک
بلوک سبک به دلیل ساختار سلولی خاصی که در مواد تشکیل دهنده پومیس وجود دارد (تخلخل دانه ها و داشتن شکل ملوکولی شبیه حرفCلاتین)عایق خوبی در برابر صوت  وحرارت میباشد تا جایی که قابلیت جذب صوت تا 8 برابر مصالح بتنی حدود 160دسیبل و عایق حرارتی تا 20 برابر مصالح بتنی  را داردو باعث کم شدن پرت انرژی حرارتی می شوند. وتامین کننده الزامات مبحث 18 و 19 مقررات ملی ساختمان می باشد.

سرعت اجرا بالا بلوک سیمانی
با توجه به ابعاد بزرگتر نسبت به سفال وسایر مصالح ، اجرا با سرعت بیشتری انجام می پذیرد.

برش پذیری ، میخ خوری و پرت کم بلوک سیمانی
با توجه به جنس مصالح بلوک سبک ، قابلیت شیار زنی جهت اجرای تاسیسات و همچنین میخ خوری نسبت به تیغه سفالی  بسیار بیشتر بوده  و پرت مصالح به حد اقل می رسد که این امر سهم بسزایی در هزینه تمام شده و اجرای سفید کار ی  دارد.

غیر قابل اشتعال و فساد نا پذیری بلوک سیمانی
این بلوک ها در برابر آتش تا 4 ساعت مقاوم بوده و به دلیل دارا بودن phحدود 5/6در محیط های اسیدی و بازی مقاوم می باشند.

کاهش مصرف گج و خاک
با توجه به رواداری  و دقیق بودن ابعاد بلوک ها در صورت اجرای صحیح،تا 50 درصد می توان  از میزانمصرف  گچ و خاک کاست.

قیمت فروش دستگاه بلوک زن اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *