طراحی و دکوراسیون رستوران سنتی

By   ژانویه 21, 2019

طراحی و دکوراسیون رستوران سنتی

طراحی دکوراسیون رستوران موضوعی با اهمیت است که باید در هنگام راه اندازی رستوران به آن توجه ای ویژه داشت زیرا اگر طراحی داخلی رستوران شیک و زیبا باشد توجه مشتریان زیادی را به سوی خود جلب می کند. در ادامه با انواع ایده ها برای طراحی دکوراسیون رستوران سنتی آشنا خواهید شد.

انتخاب سبک دکوراسیون رستوران از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه ای ویژه داشت و شما می توانید بعد از انتخاب سبک دکوراسیون رستوران های کوچک و بزرگ اقدام به تهیه و چیدمان وسایل و تزیین فضای رستوران کنید.
دستگاه بلوک زن اتوماتیک
طراحی زیبا و شیک دکوراسیون رستوران سنتی

برای طراحی داخلی رستوران می توانید از دکوراسیون های سنتی و یا مدرن استفاده کنید. طراحی دکوراسیون رستوران سنتی کار نسبتا دشواری است از این رو بهتر است شما قبل از هر چیز با یک طراح داخلی با تجربه و با مهارت کافی مشورت کنید سپس اقدام به طراحی داخلی رستوران نمایید.

دیزاین دکوراسیون داخلی رستوران سنتی

در طراحی دکوراسیون رستوران سنتی از مصالح طبیعی نظیر چوب و سنگ و … استفاده می شود و علاوه بر این مبلمان و میزهایی که در فضای رستوران سنتی قرار داده می شوند باید از بین طرح های کلاسیک انتخاب شوند. علاوه بر قرار دادن وسایلی نظیر مبلمان و میز در فضای رستوران برای زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی رستوران بهتر است از دیوارپوش های لوکس و با طرح های سنتی استفاده کنید. انتخاب کف پوش مناسب برای رستوران یکی دیگر از نکاتی است که باید به آن توجه ویژه ای داشت برای اینکه فضای رستوران سنتی و در عین حال لوکس به نظر برسد می توانید کفپوش رستوران را از بین طرح های کلاسیک و سنتی انتخاب نمایید.
علاوه بر چیدمان رستوران باید به رنگ های مورد استفاده در فضای رستوران نیز توجه کنید. رنگ های آرامش بخش و ملایم نظیر قهوه ای و آبی و کرم و … برای طراحی دکوراسیون رستوران های کلاسیک و سنتی انتخابی مناسب و ایده آل هستند.
تزیین دیوارها و فضای داخلی رستوران یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد شما می توانید برای تزیین رستوران سنتی از تابلوهای دیواری با طرح های سنتی استفاده کنید همچنین می توانید در فضای رستوران گلدان ها و گل های زیبایی قرار دهید.

دکوراسیون رستوران سنتیطراحی داخلی رستوران دکوراسیون شیک و زیبا رستوران سنتی طراحی داخلی رستوران سنتی طراحی داخلی رستوران دکوراسیون زیبا و شیک رستوران طراحی داخلی رستوران طراحی دکوراسیون سنتی طراحی داخلی رستوران سنتی طراحی داخلی رستوران

طراحی نورپردازی داخلی رستوران سنتی

وجود نور کافی در فضای رستوران در میزان رضایت و آرامش مشتریان تاثیرگذار است بنابراین بهتر است شما برای طراحی نورپردازی رستوران از لامپ های تزیینی و زیبا استفاده کنید. اگر سیستم نورپردازی و روشنایی رستوران با دکوراسیون داخلی رستوران هماهنگ باشد محیطی جذاب در فضای داخلی رستوران ایجاد می شود. یکی دیگر از انواع ایده های خلاقانه و جالب برای تزیین دیوار رستوران و در عین حال ایجاد نورپردازی مناسب در فضای رستوران استفاده از مجسمه ها و تابلوهای نقاشی و هنری سنتی است که در آن ها قابلیت تابانده شدن نور وجود دارد.
برای طراحی نورپردازی دکوراسیون داخلی رستوران سنتی می توانید چراغ های آویز را در بالای میزها و پیشخوان نصب کنید و اگر تمایل دارید فضای رستوران تان شیک و لاکچری به نظر برسد بهتر است از مدل لوسترهای کلاسیک برای نورپردازی داخلی رستوران استفاده کنید. برای ایجاد نورپردازی در سرویس بهداشتی رستوران سنتی نیز می توانید از چراغ های دیواری استفاده نمایید.

فروش دستگاه بلوک زن اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *