شن و ماسه برای بدن چه فایده ای دارد؟

By   دسامبر 9, 2020

شن و ماسه برای بدن چه فایده ای دارد؟

شن و ماسه دریا شن و ماسه یکی از موادی است که به طور خاص در طبیعت ، به ویژه در بیابان ها و سواحل دریاها و اقیانوس ها گسترده است .
و ماده ای دانه ای است که قطر آن بیش از دو میلی متر نیست و علاوه بر کاربرد آن در کشت برخی از انواع ، در بسیاری از صنایع مانند ساخت و ساز ، شیشه سازی و کاشی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
گیاهان ، اما اهمیت آن فقط به این محدود نمی شود ، زیرا مطالعات اخیر نشان داده است که شن و ماسه برای بدن انسان از اهمیت زیادی برخوردار است ، که در این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد.
 دستگاه بلوک زن

فواید شن و ماسه برای بدن
شن و ماسه مزایای زیادی به بدن می دهد ، از جمله:

خلاص شدن از شر سلولهای مرده پوست ،زیرا شن و ماسه یکی از مهمترین مواد طبیعی است که به طور کلی برای لایه برداری و مالش پوست بدن استفاده می شود

و آن این است که با گرفتن مقداری شن و ماسه دریا مرطوب ، مالش صورت یا بدن با آن با حرکات دایره ای برای چند دقیقه ، سپس شستن آن با آب دریا و سپس با آب خالص ، و می توانید کمی روغن طبیعی به شن اضافه کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.
مانند:
روغن زیتون
روغن نارگیل
روغن بادام .
در صورت وجود زمان ممکن است قبل از شستن شن و ماسه را با تکه ای نایلون چند دقیقه بپیچید و بهتر است بدن را با کمی وازلین یا کرم مرطوب کننده مجدداً مالش دهید تا نرم شود.
و به آن نشاط و درخشش بخشد.

پوست را تغذیه کرده و زیبایی و درخشش آن را حفظ کنید ، خصوصاً اگر شن و ماسه از مکانهای نزدیک آب دریا غنی از نمکهای معدنی مختلف مانند: پتاسیم ، کلسیم و منیزیم گرفته شود.
دستگاه بلوک زن اتوماتیک
دستها را سفید کرده و نرم می کنیم و این به این صورت است که کمی ماسه روی دست ها می اندازیم و ده دقیقه قبل از شستن آنها با آب ولرم خوب می مالیم.

خلاص شدن از شر سیاه شدن آرنج یا زانو که معمولاً به دلیل خشکی پوست و کمبود آب آشامیدنی است ، بنابراین باید با ذرات شن و ماسه ماساژ داده شود تا نتیجه مطلوبی حاصل شود ، مراقب باشید که روشی نرم و ملایم را دنبال کنید تا صدمه ای نبیند.

پاها را نرم کرده و از ناصافی آنها ، بخصوص در ناحیه پاشنه پا ، خلاص شوید و این با پیاده روی روی شن و ماسه برای مدت زمان کمتر از نیم ساعت و مشاهده نتیجه فوری است.

سلولیت را از بین ببرید ، افتادگی پوست را سفت کرده و از تمام تجمع های چربی به خصوص در ران و باسن ، به خصوص برای خانم ها خلاص شوید.

مزایای شن و ماسه برای روان
شن و ماسه باعث بهبود وضعیت روانی ، و پیشگیری از بیماری های مختلف روانی ، مانند: استرس ، افسردگی یا اضطراب می شود. مطالعات و مطالعات اخیر نشان داده است که پیاده روی روزانه یک ربع ساعت روی شن و ماسه بدن را از تمام بارهای منفی ذخیره شده در آن نجات می دهد ، به خصوص اگر شن و ماسه مرطوب یا مرطوب باشد آب باران که به بدن کمک می کند تا عملکردها و عملکردهای مختلف خود را به درستی انجام دهد.

قیمت فروش دستگاه بلوک زن اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *