شبکه مش فولادی چیست؟

By   نوامبر 1, 2020

شبکه مش فولادی چیست؟

این توری از مفتول های سخت صنعتی ساده و آجدار که بر روی هم نقطه جوش شده اند در ورق هایی به ابعاد مختلف تولید می شود. امروزه از توری شبکه فولادی با قطرهای نازک بین ۲ تا ۴ میلی متر جهت ساخت پنل های ۳ بعدی استفاده می گردد. ساخت پالت، حفاظ و انواع قفسه و… از مصارف متداول انواع شبکه های فولادی در جهان امروز محسوب می شود.

فروش دستگاه بلوک زن

انواع شبکه مش فولادی
شبکه مش فولادی مفتولی : شبکه مش فولادی مفتولی عبارتست از شبکه ی فلزی که در دو طرف ورق های فومی نصب می شود نکته ی قابل توجه در مورد تولید این شبکه های مش اینست که هر چه تعداد دفعاتی که برای ساختن مش مفتول را گرم و سرد می کنند کمتر باشد ، مش مقاومتر خواهدبود .ضخامت مفتولی که برای تولید مش استفاده می شود بر حسب نوع استفاده از پانل به عناوین مختلف مثل دیوار باربر،سقف،پارتیشن متفاوت است.

شبکه مش فولادی میلگرد : توری مش مجموعه ی شبکه ای از میلگرد های بافته شده می باشد به این روش که میلگردها عمود بر هم به صورت طولی و عرضی یکدیگر را قطع می کنند و همه این نقاط تقاطع به وسیله دستگاه های جوش به صورت نقطه ای به همدیگر جوش داده می شوند. توری های مش میلگردی برای مسلح کردن و تقویت مقاومت کششی و جلوگیری از ترک خوردن بتن در ساختمان سازی برای کف سازی طبقات و صنعت کاربرد دارد و از به روز ترین و پرکاربرد ترین روش های حال حاضر می باشد.

کاربرد شبکه مش فولادی

از شبکه های میلگردی مش برای مسلح کردن بتن در انواع پروژه های کوچک و بزرگ ساختمانی و صنعتی مورد استفاده میشود. کاربرد این محصول برای ایجاد انواع سقف های کامپوزیت ، دیوارها و قطعات از پیش ساخته شده ی کامپوزیت ، کف سالن ها ، انبارها ، اتوبان ها و فرودگاه ها ، ایجاپ پی ساختمان ها و فونداسیون های بتنی ، ایجاد تونل ها ، ساخت مترو پل ها ، ایجاد سد های بتنی ، کانال مخصوص آب رسانی ، حصارکشی دور و اطراف انبارها ، فرودگاه ها ، پارکینگ ها ، ایجاد سیلو های بتنی، مخازن بتنی و … می باشد. علاوه بر این اغلب در سقف طبقات ، کف استخرها و غیره از مش با میلگردهایی با سایز ۶ و برای کف و شناژ بندی ها هم از مش با میلگردهای سایز ۸ و۱۰ استفاده می گردد.

قیمت فروش دستگاه بلوک زن اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *