راه و روش درست پول خرج کردن

By   می 12, 2015

راه و روش درست پول خرج کردن

 به‌جای خرج کردن پول برای چیزهایی که درنهایت کهنه می‌شوند سعی کنید پولتان را خرج چیزهایی کنید که برای شما خاطره‌ای ماندگار شوند. خاطرات بخشی جاودان از زندگی ما می‌شوند و کمک می‌کنند برای خودمان همان شخصیتی که هستیم را بسازیم.بلوک زن بلوک زنی بلوک زن بلوک زنی بلوک زن بلوک زن بلوک زنی

5 چیزی که نباید برای آن پول زیادی خرج کرد

وسایل الکتریکی

حس بی‌نظیر داشتن یک وسیله‌ی الکتریکی جدید بسیار کوتاه است و اغلب تضمین می‌شود که در سال آینده مدلی نو و جدیدتر وارد بازار خواهد شد.

دکوراسیون خانه

همیشه مدل‌های جدیدی برای تزیین خانه‌ی شما وجود دارد. نیازی نیست مبلغ زیادی را برای خرید این دکوراسیون از یک مجله‌ی تبلیغاتی هزینه کنید. همیشه می‌توانید روش‌هایی بیابید که مشابه همان را خودتان بسازید.

خودرو

داشتن جدیدترین خودرو روشی هوشمندانه برای زندگی نیست مگر اینکه بتوانید هربار با آمدن مدل جدیدتر آن را بخرید. با این روش به حلقه‌ی بی‌پایانی از بدهی می‌رسید.

جدیدترین مد روز

همیشه مدهای جدیدی وجود دارد. شما نباید همه‌ی پولی که با زحمت به دست آورده‌اید را برای این مدهای زودگذر از دست بدهید.

جواهرات

اگر توانایی مالی خرید یک ساعت دو هزار دلاری را دارید آن را بخرید. وگرنه برای سایر افراد مرزی میان وسایل تزیینی و بدهی برای جواهرات زیبا و درخشان وجود دارد.

 
5 چیزی که باید برای آن پول‌خرج‌کنید

تحصیلات

شرکت در کلاس‌های فرهنگی، مذهبی و حرفه‌های مختلف ذهن شما را به جهانی متفاوت باز می‌کند. با این کار به‌سادگی شما با ذهنی آزاد وارد یک کلاس شده و با یادگیری مفاهیم جدید به اطلاعات ارزشمند خود می‌افزایید.

سفر

سفر می‌تواند برای شما هزینه‌ی زیادی دربر داشته باشد اما خاطراتی می‌سازد که در تمام زندگی شما می‌ماند، حتی باوجود اتفاقات بدی که گاه رخ می‌دهد و بعداً با یادآوری آن می‌خندیم.

موسیقی

یادگیری نواختن یک ابزار موسیقی شروعی عالی برای یک عادت جدید در خانواده‌ی شماست.شما می‌توانید این رسم را به فرزندان خود منتقل کرده و خاطراتی جدید بسازید.

کتاب

کتاب‌ها هیچ نیازی ندارند که آن‌ها را روشن کنید، آن‌ها را شارژ کنید یا ریستارت نمایید. آن‌ها وسایلی هستند که می‌توانید از نسلی به نسل بعد منتقل کنید. کتاب‌ها دروازه‌ای هستند که تنها با ورق زدن شما را وارد جهان جدیدی می‌کنند.

غذا

به‌جای خرج کردن مقدار زیادی پول برای یک کیف آن را ذخیره کرده و برای یک غذای عالی خرج کنید. همچنین به کلاس‌های آشپزی برای یادگیری پخت غذای کشورهای دیگر بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *