دستگاه جدول زنی اتوماتیک

دستگاه جدول زنی اتوماتیک

همیشه همکاران عزیز دنبال محصول با کیفیت و مرغوب با قیمت مناسب هستند. دستگاه جدول زنی دستی و اتوماتیک که در این ماشین سای تولید می شود دارای خدمات پس از فروش و تضمینی می باشد . هدف ما رضایت همیشگی مشتریان است. برای آگاه شدن از قیمت دستگاه جدول زن ها می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

دستگاه جدول زن ثابت

جدول زن ثابت ، این دستگاه ها به طور ثابت، عملیات تولید جدول را انجام می دهند و هیچگونه موتر و چرخ برای جابجایی ندارند. ظرفیت پرس دستگاه ثابت 20الی 30تن می باشد.

دستگاه جدول زن متحرک

جدول زن متحرک ، این دستگاه از چرخ و یک موتور که توان آن نسبت به وزن دستگاه متفاوت است، استفاده می کند. ظرفیت پرس دستگاه متحرک 8 الی 10 تن می باشد.
دستگاه جدول زن

انواع دستگاه جدول زن، دستگاه های جدول زن در سه نوع تمام هیدرولیک و نیمه هیدرولیک ودستی تولید می شوند.

جدول زن دستی

جدول زن دستی، در این دستگاه فرایند ساخت جدول کاملا دستی می باشد و فقط یک موتور جهت ویبره قالب استفاده می شود. ویبره قالب، فرایند فشوردگی مصالح در قالب را انجام می دهد. این امر باعث می شود فضای خالی بین مصالح در قالب گرفته شود و جدول تولید شده تراکم بیشتری داشته باشد. سرعت تولید جدول در این دستگاه به دلیل دستی بودن پرس و تعداد کم قالب بسیار کمتر، نسبت به نمونه های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک می باشد. اما این دستگاه قیمت مقرون به صرفه ای دارد و برای نیاز های کم می تواند انتخاب خوبی باشد.

جدول زن نیمه اتوماتیک

جدول زن نیمه اتوماتیک، این دستگاه از پرس هیدرولیک و یک موتور جهت ویبره قالب استفاده می کند. جدول زن های نیمه اتوماتیک قیمت کمتری نسبت به نمونه تمام اتوماتیک دارند. انتخاب بین این دو نوع دستگاه باید با توجه به نیاز و بودجه شما انجام بگیرد. جدول ها زن های نیمه اتوماتیک در یک بازه 8 ساعته کاری تعداد کمتری جدول نسبت به جدول زن تمام اتوماتیک تولید می کنند.

جدول زن تمام اتوماتیک

جدول زن تمام اتوماتیک، فرایند ساخت جدول در این دستگاه کاملا اتوماتیک می باشد. این دستگاه فقط به یک اپراتور جهت کنترل دستگاه نیاز دارد. تعداد جدول های ساخته شده در این دستگاه بسیار بیشتر از نمونه نیمه اتوماتیک می باشد. در نمونه های متحرک این دستگاه از چندین موتور جهت پرس، ویبره و حرکت استفاده می شود. این دستگاه قیمت بیشتری نسبت به دستگاه نیمه اتوماتیک دارد. این دستگاه نسبت به جدول زن دستی سرعت بیشتری دارد.

ماشين سازي علاوه بر طراحي وتوليد ماشين آلات صنعتي و ساختماني در زمينه طراحي ماشين آلات خاص برگ زريني  را در لوح افتخارات خود به ثبت رسانيده و در زمينه مديريت  از شرکت آکسفورد انگلستان گردیده است.iso ,ce کيفيت و استاندارد بین المللی اروپا موفق به اخذ گواهينامه
Oxfordcert.org
ریجستر نامبر
Ce3101901
Qms310190

 

دستگاه جدول زن اتوماتیک

  • با 3 الکتروموتور پرقدرت جهت سیستم : ویبره ، قالب و حرکت
  • قابلیت تولید انواع جدول های خیابانی ( کانیو – رفوژ – معمولی)
  • دارای سیستم حرکتی و چرخشی 360 درجه بطور اتوماتیک
  • قدرت الکتروموتور 4 اسب بوده و حرکت دستگاه اتوماتیک است
  • ظرفیت تولید با توجه به نوع قالب بین 1400 تا 2000 عدد
  • سیستم ویبره افقی جهت آسان تر کردن تنظیم برای اپراتور
  • وزن دستگاه: با توجه به نوع قالب 1000 الی 1200 کیلوگرم
  • جکهای قالب و چکش به صورت متمرکز می باشد.

دستگاه جدول زن

الکتروموتور به کار رفته در دستگاه جدول زن پرسی به شرح زیر می باشد:

برای سیستم هیدرولیک (الکتروموتور 15 اسب بخار)
برای ویبره قالب ها (دو الکترموتور 4 اسب بخار)
برای حرکت دستگاه (الکتروموتور 2 اسب بخار)
قالب دستگاه جدول زن

دستگاه جدول زن جهت ساخت جداول بتنی در انواع دستگاه جدول زن 3 قالبه، 5 قالبه، 6 قالبه و 8 قالبه با حداکثر ارتفاع 50 سانتی متر در ابعاد زیر ارائه می گردد:

(15*40*50) سانتیمتر
(15*35*50) سانتیمتر
(15*30*50) سانتیمتر
مصرف برق دستگاه جدول زن

تنها دستگاه جدول زن دستی برای تامین نیروی محرکه الکترموتور به صورت برق تک فاز 220 ولت ارائه می گردد و برای تامین برق مورد نیاز الکتروموتور جدول زن نیمه اتوماتیک و جدول زن اتوماتیک نیاز به دسترسی برق سه فاز 380 ولت می باشد. لذا نیاز است قبل از تهیه دستگاه جدول زن، کابل و تابلو برق مناسب جهت تامین انرژی الکتروموتور دستگاه جدول زن را مهیا نمایید.

آدرس: اصفهان، منطقه صنعتی دولت آباد، خیابان شیخ بهایی، جنب بانک صادرات
تلفن: 5-5837924-0314

فاکس: 5837764-0314
همراه: 09132896490

فیلم دستگاه جدول زنی اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *