بلوک شیشه ای چیست؟

By   ژوئن 1, 2020

بلوک شیشه ای چیست؟

همه ما در مورد بلوک شیشه ای زیاد شنیده ایم و به طور حتم در فضاهای مختلف نمونه هایی از آنها را دیده ایم چرا که این بلوکها در سالهای اخیر در فضاهای بسیاری از منازل , ادارات , رستورانها و بسیاری از فضاهای عمومی دیگر استفاده شده است . این موضوع بسیار خوشایند است که شیشه جای خود را به شکلهای متفاوتی نسبت به گذشته در فضا سازیها و دکوراسیون داخلی باز کرده است . چرا که شیشه ماده ایست دوست داشتنی که حضورش به خصوص اگر به همراه نور و رنگ باشد زیبایی خاصی به فضا می دهد .
با توجه به این موضوع در اینجا قصد داریم تا شما را با انواع بلوکهای شیشه ای آشنا سازیم تا در زمان انتخاب با آگاهی بیشتری محصول مورد نظر و مناسب خود را انتخاب کنید.

فروش دستگاه بلوک زن اتوماتیک
بلوک شیشه ایآنچه را که به آن بلوک شیشه ای اتلاق می شود در واقع به دو صورت کارخانه ای و دست ساز موجود است . بلوکهای کارخانه ای به صورت دو جداره و تو خالی تولید می شوند که به همین دلیل می توانند عایق مناسبی برای صدا , آلودگی , سرما و گرما باشند . این محصول با تنوع نسبتا زیادی در بازار موجود می باشد . به طور مثال ساده و یا طرحدار , بی رنگ و رنگی , شفاف و مات که همگی آنها در بازارهم نمونه داخلی دارند و هم خارجی . این تنوع باعث می شود تا مصرف کننده با توجه به نیازش بتواند یکی از آنها را انتخاب نماید. اتصال بلوکهای شیشه ای به یکدیگر توسط ملات مخصوص انجام می شود که شما با تهیه بلوک می توانید این ملات را نیز تهیه کنید و یا از فروشنده بخواهید تا نصابهای متخصص این کار را نیز در اختیار شما بگذارند .
بلوک شیشه ایبا استفاده از این بلوکها می توانید یک دیوار کامل بسازید و نیازی به هیچ نوع فریم بندی وجود ندارد فقط بایستی این دیوار مابین دو ستون و با دو پایه محکم نصب شود تا اتصالی قابل اطمینان داشته باشد . در مواردی نیز طراحان داخل فضای دیوار را طوری طراحی می کنند تا توسط یک و یا چند عدد از این بلوکها پوشانده شود . اگر از این بلوکها در طراحی فضای داخلی خود استفاده می کنید اطمینان داشته باشید که هم نور دهی مناسبی خواهید داشت و هم زیبایی فضای شما دو چندان خواهد شد .
بلوک شیشه اینوع دیگری از بلوکهای شیشه ای همانطور که اشاره شد بلوکهای دست ساز هستند . این بلوکها تو پر بوده و به شکل دست ساز تولید می شوند , نحوه تولید آنها به این صورت است که در کارگاههای  تولید شیشه دست ساز شیشه با رنگهای بسیار متنوع به شکل مذاب در کوره های مختلف ساخته می شود سپس استاد کاران با توجه و طرح و رنگ مد نظرشان خمیر شیشه را از کوره در آورده و در قالبهایی با سایزهای مختلف می ریزند این کار می تواند با رنگهای مختلفی از شیشه انجام شود و در هنگام ریختن در قالب رنگها مانند ابر و باد با هم تداخل پیدا کنند و یا طرحی خاص به خود بگیرند .

بلوک شیشه ایاین بلوکها بدلیل دست ساز بودن بسیار زیباتر از بلوکهای کارخانه ای خواهند بود . همچنین از تنوع رنگی بیشتری نیز برخوردارند و قابلیت اجرای طرح توسط آنها وجود دارد . نصب این شیشه ها نیاز به فریم دارد و با چسب آکواریوم به راحتی نصب می شود . فضاهایی مانند پارتیشن بندی و ایجاد دیوارهای جدا کننده , سقفهای کاذب , دور ستونها و یا هر فضای دیگری می تواند با این انواع بلوکها تزیین یابد . زمانیکه این بلوکها با نور همراه می شوند فضایی زیبا و وصف ناشدنی پدید می آید که چشم هر بیننده ای را خیره می کند.

قیمت فروش دستگاه بلوک زن اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *