انواع دستگاه بلوک زنی و کارایی آن

By   نوامبر 16, 2022

انواع دستگاه بلوک زنی و کارایی آن

در این مقاله قصد داریم تا درباره انواع دستگاه های بلوک زنی موجود در مجموعه حق نژاد و کارایی آنها صحبت کنیم. همانطور که میدانید یکی از پرکاربرد ترین دستگاه ها در صنعت ساخت و ساز دستگاه بلوک زنی اتوماتیک است.
شما باید بدانید که بنا به نیاز خود کدام دستگاه را انتخاب کنید.
هر کدام از دستگاه های بلوک زن دارای کارایی مختلف و خط تولید متفاوتی است.
شما نسبت به تعداد مورد نیاز تولید خود میتوانید از بین دستگاه های بلوک زن مجموعه حقن نژاد انتخاب ویژه ای داشته باشید.

دستگاه بلوک زن چیست؟

به دستگاه هایی که برای تولید بلوک استفاده میشوند را دستگاه بلوک زن میگویند . این دستگاه ها در سه نوع دستی ، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک وجود دارند. قیمت این دستگاه ها نیز نسبت به کارایی آنها متفاوت است. روند کار تمام دستگاه ها تقریبا به یک شکل بوده و شما میتوانید به راحتی کار با این دستگاه ها را یاد بگیرید.

اگر کمی تحقیق در زمینه کار بلوک زنی داشته باشید متوجه خواهید شد که در این چند سال اخیر این شغل طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است چرا که صنعت ساخت و ساز روز به روز در حال گیشرفت میباشد. بلوک های سیمانی برای کارفرما ها کیفیت ساخت بالاتر و همچنین عملکرد خیلی بالاتری نیز دارد. دستگاه جدول زنی اتوماتیک

در چند سال گذشته دستگاه های بلوک زن به صورت دستی وجود داشتند اما امروزه دستگاه های بلوک زن اتوماتیک کاملا جای این دستگاه ها را برای تولید بلوک بیشتر در تعداد بالا برای ساخت و ساز های بزرگتر را گرفته است.

انواع دستگاه های ساخت بلوک

مهم ترین مزیت دستگاه های مجموعه حق نژاد سازگاری با انواع پروژه هاست. شما چه یک کارگاه کوچک بلوک زنی داشته باشید چه کارفرمای یک پروژه بزرگ باشید ما نسبت به نیاز شما انواع دستگاه ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

بسته به روند پروژه ها ما سه نوع کلی دستگاه های بلوک زن را داریم.

1-دستگاه بلوک زن دستی

2-دستگاه بلوک زن نیمه هیدرولیک

3-دستگاه بلوک زن تمام هیدرولیک

دستگاه بلوک زن دستی

در این نوع ماشین آلات تولید با استفاده از نیروی کار بیشتر انجام می شود. این نوع دستگاه نیازی به برق نداشته و برای کارهای کوچک و کارگاه های با تولید کمتر بسیار مناسب میاشد. این کار برای کارآفرینانی که در این بخش کم تجربه و مبتدی هستند نیز توصیه می شود.

کلیه قطعات استفاده شده در این نوع دستگاه از نوع آهن آلات آلیاژی و استاندارد میباشد. در تمام سوح صاف بتنی و خاکی این دستگاه بلوک زن قابلیت تولید بلوک را دارد. اگر شما نیز برای تعدا تولید کمتر به دنیال یک دستگاه ارزان و به صرفه هستید حتما از این دستگاه بلوک زن دستی استفاده کنید.

دستگاه نیمه هیدرولیکی

اگر شما جزو کارگاه هایی هستید که تعداد خیلی بالایی از بلوک را مد نظر ندارید و میخواهید انواع مختلفی از بلوک را تولید و عرضه کنید میتوانید از دستگاه بلوک زن نیمه هیدرولیک استفاده کنید. این دستگاه با برق سه فاز و همچنین نیروی کمتر انسانی کار میکند . این دستگاه، برای شرکت هایی که تجربه بیشتری در این بخش دارند و می خواهند انواع محصولات بلوک را تولید کنند توصیه می شود. ساخت قطعات تمام این دستگاه ها داخل مجموعه بوده و از بهترین متریال موجود در بازار تهیه میشون.

دستگاه تمام هیدرولیکی

این ماشین، امکان تولید انواع محصولات بلوک با به کارگیری حداکثر دو یا سه نیروی انسانی را فراهم می کند. به شرکتهای با تجربه ای که حضور خود را در این بخش تقویت کرده اند و کارفرمای گروژه های بزرگ هستند پیشنهاد می شود. تعداد تولید بلوک با این دستگاه ها بسیار بالا بوده و برای ساخت و ساز های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد. بلوک سیمانی تولید شده با این دستگاه بسیار با کیفیت و با قیمت مناسب عرضه می گردد که بسیار خواهان خرید در بازار این روز ها را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *